Hoonete ja sadamate projekteerimine

Sadamate projekteerimine vajab teadmisi ja kogemust, meil on seda üle 25 aasta.

Teeme koostööd

Võta meiega ühendust ja tutvusta meile oma visiooni ja eesmärke või räägi meile probleemist millega silmitsi seisad.
  • Toomas Liiv | Tegevjuht
  • +372 565 3373
  • corson@corson.ee

Projekteerimine

Põhjalik projekteerimine on eduka ehituse pant, sest projekt on ehituses A ja O, see on dokumentide kogum, mis sisaldab ehitamiseks vajalikku teavet.

On oluline, et projekt oleks põhjalik, annaks vastused küsimustele, mis võivad tekkida tellijal või ehitajal jätmata ruumi isemõtlemiseks. Projekti järgi arvestatakse materjale, tehakse mõõtmisi ja teostatakse ehitustöid.

Kvaliteetse projekti alusel on võimalik teostada hilisemat objekti ökonoomset juhtimist.

Professionaalne projekteerimine on eduka ehituse pant.

Korralik ja läbimõeldud projekt aitab ehitust ette valmistada ja tuvastada võimalikud kitsaskohad juba planeerimise faasis. See võimaldab ehituskulude optimeerimist, kaotamata aega ja raha.

Põhjalik projekt aitab vältida seisakuid ehitustöödes.

Korraliku projektiga kaitsed oma huve ja maandad riske

Põhjalik projekt ütleb konkreetselt ära mida, kuhu, millest ja kuidas ehitada. Seetõttu on eksimisruumi vähe, ning kui peakski ehituskvaliteedis probleeme tekkima, aitab hea projekt kaasa probleemi kiirele lahenemisele.

Mida me projekteerime?

Sadamate projekteerimine

Projekteerime ja teostame vajalike analüüse, selleks et tellija saaks oma vajadustele 100% vastava sadama.

Pakume terviklikku sadama projekteerimist alates sadama planeerimisest kuni sadama konstruktiivse lahenduse ning tehnovõrkude ja navigatsioonimärgistuse projekteerimiseni.

Hoonete projekteerimine

Paneme oma rohkem kui 25 aasta jagu kogemust projekteerimise vallas tööle selleks, et tellija saaks hoone, mis on kvaliteetne, probleemivaba ning vastab kõikidele tänapäevastele nõuetele.

Pakume hoone tervikprojekti koostamist, mis hõlmab järgnevaid projektiosasid:

Rajatiste projekteerimine

Oleme tellijale usaldusväärseks partneriks erinevate rajatiste planeerimisel.

Detailplaneeringud

Aitame tellijal luua detailplaneeringu, mis vastab kohaliku omavalitsuse seatud tingimustele ning kaitseme tellija huve alates detailplaneeringu algatamisest kuni selle kehtestamiseni.

Kuidas saame projekteerimise juures abiks olla?

Mõjutegureid, mis määravad igasuguse ehituse tingimused on palju. Meie professionaalsed, kogemustega ning kutsetunnistustega spetsialistid aitavad tellijal leida küsimustele vastused ja projekteerivad hoone, sadama või muu rajatise nii, et see vastab kõikidele nõuetele, on tänapäevane ja arvestab trendide arenguga.

Lisaks pakume veel ka konsultatsiooni ja nõustamist igas projekteerimise ja ehituse etapis. Aitame leida lahendusi probleemidele, mis võivad tekkida alltöövõtjatega ning paneme oma kompetentsi maksma seal, kus seda on vaja.

  • Üle 25 aasta kogemust
  • Põhjalik kaardistamine
  • Optimaalsed lahendused
  • Läbimõeldud projekt
  • Peame tähtaegadest lugu
  • Rohkem kui nõutav pädevus